Fototapety 3D lub obrazy na płótnie włoskim w Twoim salonie

RADIMAR. PL – sklep internetowy, który inspiruje do nowoczesnych pomysłów aranżacyjnych

Nowoczesne fototapety i duże obrazy do salonu wykonane na płótnie włoskim wkroczyły przebojem na rynki designerskie. Współczesne technologie pozwalają na zastosowanie zaawansowanych technik wydruku, który przeniesiony na trwały materiał staje się niepowtarzalną i zarazem niezbyt drogą i wygodną w użytkowaniu dekoracją ścian, drzwi i innych powierzchni domów, a także biur i hoteli. Firma RADIMAR to dostawca nowoczesnych i efektownych dekoracji będących inspiracją dla projektantów ekskluzywnych i komfortowych wnętrz. Proponowane przez nas fototapety, obrazy na płótnie włoskim, parawany pokojowe i inne artykuły dekoracyjne, dzięki swojej jakości, cieszą się ciągle rosnącym zainteresowaniem. Obecnie realizujemy zamówienia nadchodzące z terenów całej Polski i Unii Europejskiej. Realizowane przez nas prace zdobią ściany renomowanych hoteli, firmowe biura oraz domy i mieszkania prywatne

Duże obrazy do salonu – wzory, które inspirują

Sporych rozmiarów przestrzenne obrazy tworzone na ścianie salonu przy pomocy efektownej fototapety lub artystycznego wydruku na płótnie włoskim chętnie wykorzystywane są przez projektantów. Duże obrazy do salonu często stosowane są do uzupełnienia stylizacji, powiększenia aranżowanej przestrzeni i nadania wnętrzom magicznego charakteru, który przenosi użytkownika w inny wymiar. Zapoznaj się już dzisiaj z ofertą naszego sklepu i zainspiruj się naszymi propozycjami.

Trwałość i bezpieczeństwo użytkowania

Dodatkowym atutem istniejących i stosowanych współcześnie fototapet i dużych obrazów do salonu jest jakość materiałów użytych do ich wykonania. Flizelinowe tapety 3D oferowane przez sklep https://www.sklepwnetrz.pl/ pokryte są filtrem UV, który sprawia, że wydruk jest trwały przez cały okres użytkowania. Są one również skuteczną metodą na zamaskowanie wszelkich niedoskonałości pokrytych nimi ścian oraz tworzą na niej odporną na wodę i zarysowania, oddychającą warstwę ocieplającą i ochronną.

Jeśli właśnie urządzasz lub remontujesz swój dom, pomyśl o fototapecie lub podobnej dekoracji, która stworzy duże obrazy do Twojego salonu i wobec których żaden z gości nie przejdzie obojętnie.