Fototapety – druga młodość obrazów na ścianie w nowoczesnej technologii

Modne w latach 80-tych i 90-tych fototapety instalowane bezpośrednio na ścianie były swoistym novum tamtych czasów. Niestety często przedstawiały kiczowate obrazy, których fatalna technika i wykonanie pozostawiały wiele do życzenia. Nastały czasy, w których fototapety tematyczne i fototapety w 3D doświadczają swojego renesansu. Za sprawą niecodziennych, nowoczesnych technik zastosowanych do wykonania obrazów, dobrych materiałów użytych do produkcji oraz mnogości zastosowań i możliwości aranżacyjnych fototapety 3D coraz śmielej wkraczają do współczesnych wnętrz.

Fototapety 3D w nowoczesnych aranżacjach

Dostępne dzisiaj technologie i materiały sprawiają, że dzięki fototapecie w 3D w naszych domach, przestrzeniach publicznych i biurach wyczarować można magiczny świat, który podkreśli stylizację, wydatnie powiększy przestrzeń i da niesamowite złudzenia optyczne.

Współczesne fototapety 3D coraz częściej stają się nieodzownym dodatkiem dla miłośników niebanalnego designu i elegancji na najwyższym poziomie oraz funkcjonalnymi i pięknym elementem dekoracyjnym, dzięki któremu wnętrza nabierają aranżacyjnej niepowtarzalności i blasku, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Wybierając motyw do stworzenia interesującej i niespotykanej stylizacji projektowanego wnętrza warto udać się do doświadczonego dostawcy, który zaoferuje różnorodne wzornictwo oraz bezpieczne, bezproblemowe i wygodne w codziennym użytkowaniu funkcjonowanie wybranej fototapety 3D.

Sklep Wnętrz – RADIMAR.PL – gwarancja udanych i bezpiecznych zakupów

Jeśli poszukujesz inspiracji do zaprojektowania niepowtarzalnego miejsca zajrzyj koniecznie na stronę internetową naszego sklepu https://www.sklepwnetrz.pl/. Nasza oferta obejmuje ponad:

  • 3 tysiące fototapet tematycznych i fototapet 3D,
  • 2 tysiące obrazów na ścianę,
  • 500 parawanów pokojowych.

oraz wiele innych artykułów, które pomogą Ci w stworzeniu niecodziennej przestrzeni. Sprzedawane przez nasz sklep fototapety w 3D wykonane są wyłącznie z trwałego i odpornego na wodę oraz zarysowania materiału flizelinowego. Taką fototapetę można bezpiecznie zastosować we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach z kuchnią i łazienką włącznie. Półmatowa powłoka flizelinowa bezproblemowo pokryje wszelkie niedoskonałości ściany i stworzy na niej ocieplającą i zarazem oddychającą warstwę izolacyjną. Wodoodporny druk fototapety 3D jest niezwykle trwały, a wysoka jakość cyfrowego wydruku w rozdzielczości 600 dpi w unikalnej technologii zapewnia nieodmiennie żywe kolory i bezpieczeństwo użytkowania.