Fototapety na ścianę 3D inspiracją dla projektantów

Fototapety wracają do łask

Współczesne trendy designerskie spojrzały znowu przychylnym okiem na fototapety, które biły rekordy swojej popularności w PRL-owskich latach 80-tych i 90-tych. Przez okres ich nieobecności na rynku dekoratorskim znacząco zmieniły się technologie. Dostępne dzisiaj w sklepach fototapety na ścianę 3D to już zupełnie inny niż przed laty – trwały na zarysowania i wodoodporny produkt o żywych kolorach i realistycznym odwzorowaniu najbardziej wymyślnych wizji projektanckich.

Sklepwnętrz.pl – z naszymi produktami odmienisz oblicze każdego pomieszczenia

Sklep internetowy RADIMAR, który odnaleźć można pod adresem https://www.sklepwnetrz.pl/, rozpoczynał swoją działalność w Stargardzie i tam do dzisiaj znajduje się siedziba firmy. Obecnie strona internetowa sklepu znacznie zwiększyła liczbę zadowolonych odbiorców i dostarcza swoje produkty dekoracyjne klientom z terenu całej Polski i Unii Europejskiej. W ofercie sklepu znajduje się ponad 10 tysięcy oryginalnych i trwałych produktów przeznaczonych do dekoracji ścian. Wśród nich jest ponad 3 tysiące fototapet tematycznych i fototapet na ścianę 3D. W 2018 roku firma wydrukowała i wysłała do odbiorców ponad 80 tysięcy m² fototapet. Sklep oferuje wyłącznie wysokiej jakości fototapety flizelinowe tworzone przez najlepszych specjalistów i w nowoczesnej, cyfrowej i niezwykle trwałej technologii druku.

Flizelinowe fototapety na ścianę 3D – dla nas liczy się jakość

Kolekcja sklepu to szeroka gama nowoczesnych fototapet na ścianę 3D wykonywanych w różnych rozmiarach. Mnogość dostępnych motywów dekoracyjnych sprawia, że łatwo wkomponować je w każdy wystrój i dopasować do pomysłów projektanta. Pozwala to na tworzenie niecodziennych, efektownych przestrzeni i elementów dekoracyjnych podkreślających stylizację. Motywy azjatyckie, foto-portrety, architektura i pejzaż, flora i fauna oraz motywy abstrakcyjne to przykłady tematyki zastosowanej w trójwymiarowych fototapetach, które sprawią, że wzbogacona nimi przestrzeń ściany nie pozostanie nigdy obojętna dla oglądających.