Jak efektownie i niewielkim kosztem przyozdobić ściany w Twoim domu?

Fototapety na ścianę triumfalnie wracają na salony

Dodatki, które wypełniają dom nadają wnętrzom klimatu i podkreślają wybraną przez nas stylizację. Ostatnimi czasy na rynek dekoratorski przebojem weszły nowoczesne fototapety, które dotychczas kojarzyły nam się z modą lat 80-tych i 90-tych. Niegdyś dość kiczowate, niezbyt trwałe i drogie ścienne dekoracje, dzisiaj zmieniły swoje oblicze. Co ważniejsze pokazują, że wcale nie muszą być kosztowne. Współczesny rynek oferuje tysiące różnej wielkości tanich fototapet na ścianę, które stają się efektowną dekoracją dostępną na każdą kieszeń.

Nowoczesne technologie współczesnych fototapet

Dostępne w firmie RADIMAR fototapety wykonane są z ekologicznego materiału flizelinowego pokrytego filtrem UV. Użyte do produkcji bezpieczne tworzywo sprawia, iż są one niezwykle trwałe i zachowują żywą kolorystykę przez cały okres użytkowania. Nie poddają się niszczącym wpływom słonecznego światła, są odporne na wodę i zarysowania oraz tworzą na ścianie oddychającą warstwę ochronną. Fototapety na ścianę to tani sposób na zamaskowanie wszelkich jej nierówności i niedoskonałości.
Oferta sklepu https://www.sklepwnetrz.pl obejmuje ponad trzy tysiące wzorów fototapet na ścianę – tanich i droższych efektownych ozdób o wielorakiej tematyce, którą niezwykle łatwo wkomponować w wybrane przez nas, różnorodne stylizacje pomieszczeń. Motywy abstrakcyjne, urbanistyczne, foto-portrety, świat fauny i flory, kosmiczna przestrzeń, panoramy i pejzaże a także tematyka bajkowa to tylko niewielki wycinek tego co przedstawiają współczesne tanie fototapety na ścianę.

Cyfrowe obrazy na ścianie

Cyfrowy, zaawansowany technologicznie wydruk o dużej rozdzielczości z najdrobniejszymi detalami odwzorowuje rzeczywistość. Technologia 3D daje wrażenie głębi i nadaje wnętrzu magiczności, wobec której nie można przejść obojętnie. Wspaniałe, realistyczne wręcz pejzaże i panoramy przenoszą nasz dom w inny świat i znacząco powiększają rozmiary pomieszczenia.
Dzięki fototapetom na ścianę tanio i szybko możemy zmienić fakturę ściany i uniknąć kosztownych i pracochłonnych remontów.