Tapety i fototapety w ofercie internetowego sklepu sklepwnetrz.pl

Tapety i fototapety to nieoceniona i łatwa w montażu dekoracja ścian, która pozwala na stworzenie niecodziennych aranżacji w przestrzeni naszego domu. Internetowy sklep RADIMAR z siedzibą w Stargardzie posiada w swojej ofercie ponad 10 tysięcy oryginalnych produktów służących dekoracjom. Nadają one blasku i niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniom o różnym przeznaczeniu – od salonu i sypialni, po kuchnię i łazienkę, czy bajkowy pokój małego dziecka.

Dla nas liczy się jakość sprzedawanych tapet i fototapet

Wszystkie sprzedawane przez nas fototapety wykonane są z ekologicznego materiału flizelinowego, który jest trwały w użytkowaniu, odporny na wodę i wszelkiego rodzaju zarysowania. Flizelinowe fototapety montowane są na klej, a instrukcję i materiał montażowy dołączamy do każdego realizowanego zamówienia. Powierzchnia fototapety pokryta jest filtrem UV, dzięki czemu przez długi czas użytkowania możesz cieszyć się jej niezmienną w kolorystyce kondycją. Wodoodporny, wysokiej jakości wydruk cyfrowy rzetelnie odzwierciedla przedstawianą na fototapecie rzeczywistość oraz daje złudzenie głębi i przestrzeni. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii tapeta tworzy na ścianie oddychającą i izolacyjną warstwę ochronną i jest bezpieczna w stosowaniu w pomieszczeniach sypialnianych, pokojach dziecięcych oraz narażonych na wodne opary kuchniach i łazienkach. Cechy te poparte są certyfikatami bezpieczeństwa, które dołączamy do przesyłanych, zrealizowanych prac.

Tapety i fototapety na każdą kieszeń

Tysiące istniejących w naszych katalogach wzorów tapet i fototapet łatwo dopasować do zamysłu aranżacyjnego projektanta. Często stają się one tanią i szybką metodą na zmianę struktury ściany i zamaskowanie jej niedoskonałości. W naszym sklepie tapety i fototapety są dostępne dla każdego. Jeśli marzysz o pięknym i efektownie udekorowanym domu koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i zapoznaj się z propozycjami, które mogą być inspiracją dla Twoich pomysłów aranżacyjnych.